HOME > BLOG > SEZON OGóRKOWY DOBIEGA KOńCA...

SEZON OGóRKOWY DOBIEGA KOńCA...


Generalnie od Piątku witamy kolejne ligi więc to jest znak że sezon ogórkowy powoli dobiega końca. Tak jak już wspominaliśmy wiele razy, w Bukmacherce trzeba być cierpliwym. Wiadomo że po słabszym okresie każdy chce coś odrobić więcej lub mniej. Prawda jest taka że nie ma dróg na skróty więc myślcie rozsądnie i nie szukajcie spotkań na siłę bo grają. Dużo ekip w tym okresie zawodzi. Wczorajszy puchar Szkocji tak nas załamał że poczuliśmy się jak by ktoś nas oszukał. Po tym co zobaczyliśmy we wczorajszych spotkaniach do tej pory nie możemy uwierzyć. Brak zaangażowania, woli walki, chęci biegania, tylko takie zwykłe "gramy bo trzeba". Ktoś ustalił puchar i trzeba to rozegrać więc "graliśmy". Wczorajszy mecz Legii również odzwierciedlił jak początki sezonu są trudne. Kto oglądał mecz i nie ważne czy kibicuje ekipie ze stolicy czy nie po prostu powie że był to dramat na boisku. Tu właśnie głównym elementem który rzucał się w oczy był BRAK ZGRANIA. Dużo egzotyki w składzie, nowi piłkarze, tylko 3 Polaków i wszyscy myśleli że to odpali ale niestety skończyło się kompromitacją. Ludzie obstawiają pieniądze na jakieś drużyny i oczekują że będą grać na 100% po czym oglądasz mecz i masz wrażenie że lepiej wybrać 11 kibiców z trybun i prawdopodobnie osiągną lepszy wynik na boisku. Tak dokładnie w większości prezentował się puchar Szkocji na którym głównie wczoraj się wyłożyliśmy. Dlatego tak z utęsknieniem czekamy na "nasze" ligi. Trzeba to przetrwać i tyle. 
Gramy prawie 20 lat więc z doświadczenia wiemy jak ciężki to jest okres wakacyjny. Brak spotkań, egzotyczne ligi w których brak stabilizacji, spotkania towarzyskie, powroty drużyn po wakacjach i po prostu wiele niewiadomych. Nikt na Bukmacherce nie wzbogaci się w dzień czy tydzień wiemy o tym doskonale. Nie licząc oczywiście farta że za 2 zł wejdzie 15 meczów i wygrasz 20 000. Takie coś zdarza się raz na jakiś czas i przypomina to oczekiwanie na 6 w Lotto. Musimy na spokojnie przejść ten okres i patrzeć w to co przed nami. Co tydzień pojawiają się nowe ligi. Za miesiąc będzie już praktycznie wszystko w grze. Do tego momentu ligi które już wystartowały będą bardziej ograne i będziemy wiedzieć więcej czego można się spodziewać po danej ekipie. Potrzeba czasu powiedzmy 3 kolejek by zobaczyć czego możemy spodziewać się po danej drużynie. Dajmy sobie czas niech rozum weźmie górę nad chęcią odegrania się. Widzimy jak wielu z Was nie ma cierpliwości bo dostajemy wiadomości typu: kurde nie weszło, czemu tak mało gramy, czemu dziś nie ma WARIATA itd. Więc piszemy kolejny raz że jesteśmy jeszcze w sezonie ogórkowym i spotkań jest bardzo mało więc musimy ten okres przetrwać. Wspólnie jeszcze będziemy cieszyć się ze zwycięstw i cały czas patrzymy w przodu, a nie wstecz. 

Mniej narzekania, biadolenia i użalania się nad sobą bo coś nie weszło, bo nie strzelili, bo nie wygrali. Trudno. Trzeba działać wyciągać wnioski, próbować, trochę więcej wiary i optymizmu. Oczywiście wiemy że tak trudno o optymizm jak coś nie idzie od kilku dni natomiast to jest niezbędne do choćby swojego lepszego samopoczucia. Walczcie z tym i myślcie pozytywnie. Myślcie że brakuje jednego gola: "oby strzelili" ,a nie: "NA BANK JEDNEGO GOLA ZABRAKNIE", a do końca meczu 50 minut. Panowie i Panie nie można tak myśleć. Gdybyśmy mieli się załamywać i po kilku przegranych kuponach uważać że nic nie da się ugrać na tym to już wiele lat temu rzucilibyśmy to co robimy. Natomiast MY staramy się Wam pokazać że się da i chcemy przeprowadzić Was za rękę przez tą drogę. 
Z ROZSĄDKIEM oczywiście i bez wpadania w długi lub grania za ostatnie pieniądze. Rozsądnie za mniej, a przyjdzie czas zagramy RAZEM za więcej. Step by step. 
Na grupie TTB TEAM PLUS od nowego sezonu pojawi się kilka nowości i z czasem o wszystkim się dowiecie. Grupa dla osób wspierających nasz projekt TUTAJ
Miłego dnia i wrzucajcie w komentarzu co na dziś gracie ciekawego! 
#gramyrazem

Jak przeczytałeś kliknij LIKE będziemy wiedzieli ile osób to zrobiło. Jeżeli masz pytania szukasz porad napisz do nas na Facebooku lub na info@tentypbet.com


Druga sprawa jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś wejdź i przeczytaj dział JAK GRAĆ. To pomoże nie zaszkodzi. 
Pozdrawiamy