HOME > BLOG > PONIEDZIAłKI Są FAJNE!

PONIEDZIAłKI Są FAJNE!

Już dawno nie widzieliśmy poniedziałku z taką ofertą. Już nie tylko Skandynawia do wyboru ale z tygodnia na tydzień dochodzą co raz to nowe ligi które wracają po wakacjach. Spokojnie czekamy na rozegranie się zespołów by zobaczyć jak prezentują się po przerwie. Również by zobaczyć jak spisują się nowi piłkarze w drużynach i jak to wszystko funkcjonuje. Wiele zmian w ligach które najczęściej gramy tak więc jesteśmy ciekawi jak to wszystko będzie wyglądało. Od Piątku startuje Francuzka Ligue 2 czyli dokładnie jedna z naszych ulubionych lig i której w poprzednim sezonie praktycznie nie odpuszczaliśmy. Mamy nadzieję że również w tym sezonie będzie padało tam wiele bramek co da nie jednego WARIATA na PLUS. By każdy Piątek był zapowiedzią grubego weekendu z porządnym zastrzykiem gotówki. 

Oczywiście sprawdzajcie nasze darmowe typy które pojawiają się codziennie na stronie w zakładce TYPY. Są to nasze propozycje, a nie kupon. Gdy dodamy np. 6 meczów starajcie się dzielić to na 3 double lub 2 trójki by zminimalizować ryzyko. Oczywiście każdy zagra nasze propozycje jak uważa natomiast apelujemy by minimalizować ryzyko jak najbardziej.

Gramy również na naszej grupie TTB TEAM PLUS więc Zapraszamy wszystkich naszych Patronów wspierających nasz projekt na na patronite.pl/TenTypBET.

Pozdrawiamy!