HOME > BLOG > PIłKARSKI WEEKEND

PIłKARSKI WEEKEND

Zaczynamy piłkarski weekend z ofertą bukmacherską odrobinę mniejszą niż zwykle. Wszystko to spowodowane jest oczywiście meczami Reprezentacji w których dzieje się bardzo dużo i w których kursy na BTTS są dość wysokie.  Przerwa na kadrę to czas na spotkania towarzyskie, eliminacyjne oraz Ligę Narodów. Dziś jednym z ciekawie zapowiadających się spotkań jest mecz Ukrainy  z Niemcami. Naszym typem na to spotkanie jest BTTS (zakładka TYPY) czyli obie drużyny strzelą gola. Dodatkowo dzieje się sporo w niższych ligach Europejskich, a w szczególności na Wyspach Brytyjskich. To głównie na tym się dziś skupiamy jeżeli chodzi o typowanie .

Zapraszamy na KONKURS który znajduje się na naszym facebooku od strony pewniaczek.pl w którym to typujemy wynik, a do zgarnięcia bardzo fajne nagrody!

Zapraszamy również do naszej grupy TTB TEAM PLUS na której gramy codziennie. Wszystko co należy zrobić to zostać naszym PATRONEM  >TUTAJ<  i dołączyć do grupy TTB TEAM PLUS. PROGI ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 10 ZŁ ZA MIESIĄC! 

Udanego weekendu i ZIELONOŚCI ! 

TTB