HOME > BLOG > MILAN VS JUVENTUS

MILAN VS JUVENTUS

Dziś o 21:45 na San Siro odbędzie się świetnie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Milanem i Juventusem.

Rossonerich i Juventus w tabeli dzieli prawdziwa przepaść. Stara Dama jest liderem i zgromadziła dotychczas 75 punktów, natomiast Milan ma ich 46 i jest siódmy. Drużyna Wojciecha Szczęsnego jest coraz bliższa zapewnienia sobie dziewiątego mistrzostwa Włoch z rzędu, mając siedem pkt przewagi nad drugim Lazio. Gospodarze walczą w tym momencie o Ligę Europy i idzie im to całkiem dobrze. Przebudzili się bowiem  po przerwie spowodowanej covid19 i gra ich znacznie się poprawiła. Bardzo dobre spotkania z Romą czy na wyjeździe z Lazio tylko utwierdzają że w tej drużynie drzemie potencjał.

- Mamy poczucie, że zasługujemy na lepszą lokatę w tabeli. Nie uda nam się już zakwalifikować do Champions League, ale musimy przynajmniej przywrócić ten klub do europejskich pucharów.(...) Zawodnicy pracują ciężko na treningach. To bardzo odpowiedzialny skład, który wie, jak ważna jest ta koszulka. Dają z siebie 110 procent - nawet ci, którzy przedłużyli kontrakty tylko do końca sezonu i pewnie po nim odejdą. Są zdeterminowani, żeby udowodnić, że wciąż są dobrymi piłkarzami  - powiedział trener Milanu Stefano Pioli.

Zapowiada nam się ciekawe spotkanie i uważamy że pozycja w tabeli czy też olbrzymia różnica punktowa nie będzie kompletnie widoczna na boisku. Nie oczekujemy otwartej gry i mnóstwa bramek jak miało to miejsce w spotkaniu finałowym w Niemczech. Uważamy natomiast że wpadnie przynajmniej po golu dla obu drużyn tak więc: 

Nasz typ na to spotkanie to BTTS (obie drużyny strzelą gola)