HOME > BLOG > JUż ZA MOMENCIK JUż ZA CHWILECZKę...

JUż ZA MOMENCIK JUż ZA CHWILECZKę...

Sezon ogórkowy w pełni nie ma co oglądać nie ma co obstawiać...

Dobiegają końca Mistrzostwa Świata w Rosji, a konkretniej zostały nam dwa spotkania  czyli mecz o trzecie miejsce i oczywiście FINAŁ. Mistrzostwa niespodzianek, pięknych spotkań,  pełne dramaturgii i rozczarowań. Do jednych z największych rozczarowań należy na pewno nasza kadra. Nie chodzi tutaj o wyniki, a bardziej o styl  o którym już wystarczająco było mówione więc chyba nie warto już do tego wracać. Wczoraj została podana informacja iż nowym trenerem Reprezentacji Polski ma zostać Jerzy Brzęczek. Pod postami największych portali odnośnie tej informacji ciężko znaleźć pozytywne komentarze. Właściwie większość komentarzy to coś w stylu: dramat, porażka, lipa itp. Tak naprawdę trener jeszcze nie został zaprezentowany  i być może nawet do wszystkich kadrowiczów nie dotarła ta informacja natomiast naród już zdążył  skreślić  szkoleniowca.  Prawda jest taka że gdy Adam Nawałka zostawał trenerem było podobnie i przypomnijmy tylko że trenował Górnika Zabrze przed objęciem Reprezentacji. Zapatrujemy się tak naprawdę na zagranicznych szkoleniowców i wydaje nam się że cały czas My Polacy mamy w głowie schemat "zagraniczne jest lepsze".  Wydajne nam się że trzeba dać szanse i zaufać trenerowi jak również tym którzy taką decyzję podjęli. Nam jedynie co rzuca się w oczy to jednak troszeczkę mało doświadczenia jak na objęcie posady selekcjonera tak więc jesteśmy ciekawi jak będzie to wszystko wyglądało. Czy o grze w Reprezentacji będą decydować nazwiska i kluby w których siedzą piłkarze czy jednak forma i umiejętności piłkarskie.

Czekamy z utęsknieniem na początek sezonu w Europie ponieważ bardzo mało się dzieje i oferty bukmacherskie nie powalają. Ciężko będzie się rozstawać z Mundialem na który przyjdzie nam czekać kolejne 4 lata, ale uważamy że w pełni zrekompensuje nam to Liga Mistrzów, Liga Europy czy topowe ligi Europejskie. Już dziś doszła nam do oferty kolejna liga a za tydzień rusza NAJLEPSZA LIGA ŚWIATA czyli Polska Ekstraklasa. Tak więc cieszmy się kochać Mundial tak szybko odchodzi i wytrwale czekajmy do startu lig! 

Pamiętajcie również o naszych DARMOWYCH TYPACH na stronie jak również o naszej grupie  TTB TEAM PLUS  która jest dla naszych Patronów wspierających nasz projekt TUTAJ.  Od nowego sezonu będzie działo się naprawdę wiele.

Pozdrawiamy, Ten Typ BET