HOME > BLOG > CO W $IANIE PISZCZY CZ.I

CO W $IANIE PISZCZY CZ.I

Podczas obecnego okna transferowego dzieje się tak dużo, że czujemy się w obowiązku informować Was na bieżąco jak dużą kasą szastają kluby, gdy wszyscy topią się od upałów. Tym samym pragniemy ogłosić, że co piątek do końca okna transferowego będziemy zamieszczali tekst podsumowujący miniony tydzień na rynku transferowym.

Wystarczy tych oficjalnych informacji,, przechodzimy do tego na co wszyscy czekają. Czyli duże pieniądze i głośne nazwiska. Na pierwszy ogień weźmiemy już dawno ogłoszony, lecz wciąż głośny transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu. Przyznamy szczerze, że zaskoczył nas kierunek obrany przez Portugalczyka. Podobne chce udowodnić Messiemu, że można grać z Dybalą i nadal wygrywać. Zatem czekamy na transfer Lionela do Milanu, aby podtrzymać tradycje El Classico między tymi Panami :D

Jeśli już wspomnieliśmy o tych klubach, warto napisać o wymianie na linii Stara Dama-Rossonieri. Po dosyć dziwnych decyzjach do Turynu powraca Leonardo Bonucci za kwotę 35 milionów. Natomiast do Mediolanu przenieśli się Mattie Caldara oraz Gonzalo Higuain, dla którego najwyraźniej nie ma miejsca w ataku Juve.

Dużo dzieje się również na Wyspach. Liverpool nie zatrzymuje się w swoich zakupach i pozyskał kolejnych dwóch piłkarzy. Nowymi nabytkami The Reds zostali Xherdan Shaqiri oraz Alisson. Kwota za Szwajcara wydaje się dosyć niska bo tylko 14,7 milionów, lecz kwota za byłego bramkarza Romy bije rekord najdroższego bramkarza Świata, czyli 62,5 milionów. Panie Klopp, czy dobrze pamiętamy Pańską wypowiedź o tym jak to duże sumy płaci się za piłkarzy, które nie mają pokrycia w rzeczywistości? :) Dodamy tylko, że to już czwarty! nowy piłkarz na Anfield Road. Jeśli mówimy już o Jurgenie Kloppie  to nadmienimy jedynie, że BVB kontynuuje wyprzedaż swoich piłkarzy i pozbyło się Andre Schurrle oraz Andriya Yarmolenko. Oby Marco Reus był w formie :)

Należy wspomnieć również o skromnych, ale ciekawych wzmocnieniach klubów z Hiszpanii. Królewscy chyba chcą posiadać nowego Neymara w osobie Viniciusa Juniora. Zobaczymy jak młody Brazylijczyk poradzi sobie z presją dużego klubu. Duma Katalonii również wzmocniła swoją ofensywę Brazylijczykiem, czyli Malcolmem którego oczekiwano już w Rzymie . Warto dodać, że Malcom zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Barcy przeciwko... Romie właśnie :D

Na koniec głośny transfer naszego rodaka. Czyli przenosiny Grzegorza Krychowiaka do Mistrza Rosji. Życzymy Grześkowi żeby wykorzystał roczny okres wypożyczenia jak najlepiej i odbudował swoją dawną formę w barwach Lokomotivu Moskwa.


Pozdrawiamy Ten Typ Bet