HOME > BLOG > CO NAS CZEKA OD NOWEGO SEZONU

CO NAS CZEKA OD NOWEGO SEZONU

Już dziś rusza Najlepsza Liga Świata czyli Polska Ekstraklasa!

Naszą ligę kocha się lub nienawidzi. Nas natomiast najbardziej  cieszy fakt, iż oferta bukmacherska stale się powiększa i wybór z dnia na dzień będzie co raz większy.  Dziś dwa pierwsze spotkania Miedź Legnica vs Pogoń Szczecin i Jagiellonia Białystok vs Lechia Gdańsk. Najbardziej ciekawi nas pierwsze spotkanie i jak będzie sobie radził beniaminek w naszej Ekstraklasie. Po Mundialu wystarczająco długo nic się nie działo więc cieszymy się że powolutku wracają ligi. W Europie od tego weekendu będzie działo się troszeczkę więcej dlatego zaczyna się bardzo pracowity okres również dla nas z czego oczywiście się cieszymy. Wiele ciekawych transferów nie tylko w największych klubach ale tak że na niższych ligach więc jesteśmy bardzo ciekawi jak to będzie wszystko funkcjonowało. Czekamy na nasze ulubione ligi które już pomału wracają i z dnia na dzień będzie tego co raz więcej!  

Co czeka nas od nowego sezonu:

Tutaj na stronie dalej będziemy podawać nasze DARMOWE propozycje i będzie ich oczywiście więcej wraz ze startem sezonu. Najwięcej będzie działo się na naszej facebook'owej grupie TTB TEAM PLUS czyli dla wszystkich Patronów wspierających nasz projekt TUTAJ. Oprócz gotowych kuponów jak Double, Trójki, Czwórki i WARIATA (7) będzie kilka nowości. Po pierwsze nie będziemy skupiać się tylko na BTTS jak miało to miejsce do tej pory.  W przerwie od ligowych pojedynków dołączyło do nas kilku typerów którzy zajmują się zwykłym 1x2, dokładnymi wynikami, jak również rzuty rożne i overy. Do tej pory wszystkie testowane  systemy wychodziły bardzo dobrze dlatego już nie możemy doczekać się  nadchodzącego sezonu. Pojawi się również challenge czyli z niczego zrobić coś który wymaga konkretnych lig, a już niebawem one wystartują. O wszystkim będziemy informować na bieżąco dlatego #StayTuned ! 

Nasza grupa Patronów stale się powiększa i jest już na niej ponad 350 osób za co chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim wspierającym nasz projekt na Patronite bo właśnie dzięki Wam powstała strona tentypbet.com. 

Zapraszamy do odwiedzania nas na:  instagram.com/tentypbet  , twitter.com/tentypbet , facebook.com/TenTypBET

Pozdrawiamy