HOME > BLOG > BUDZIMY SIę

BUDZIMY SIę

Na horyzoncie widać już że Europa budzi się z letniego snu i nie wiele zostało do początku sezonu we wszystkich ligach. Od tego weekendu rozpoczynamy zmagania w kilku ligach, a przede wszystkim w najlepszej lidze świata czyli Polskiej Ekstraklasie. Oferta bukmacherska z tygodnia na tydzień będzie co raz bogatsza. Oczywiście będzie trzeba poczekać kilka kolejek by zobaczyć w jakich formach tak naprawdę są wszystkie drużyny po wakacjach. My już wyczekujemy z zniecierpliwieniem tego co przed nami i w końcu zaglądając w ofertę bukmacherską będziemy wzdychać z zachwytu, a nie z rozpaczy.

Dziś kwalifikacje Ligi Europy, a dokładniej spotkania  rewanżowe. Generalnie przed tygodniem wyglądało to tragicznie co chodzi o BTTS (obie drużyny strzelą). Czy dziś będzie podobnie o tym przekonamy się niebawem natomiast wydaje nam się że po prostu gorzej być nie może. Z reguły spotkania rewanżowe prezentują się lepiej i na takie scenariusze liczymy również dziś. Dziś  nie możemy przejść obok tylu spotkań obojętnie więc na pewno coś na naszej grupie TTB TEAM PLUS się pojawi.

Zapraszamy do sprawdzania zakładki TYPY gdzie znajdziecie DARMOWE propozycje na każdy dzień jak również do wspierania naszego projektu, a możecie to zrobić TUTAJ

Pozdrawiamy, Ten Typ BET